Film / Divadlo

FrankinsteinSilikonové formovací materiály jsou velmi široce používány ve fimovém a divadelním průmyslu pro reprodukci a vytváření speciálních efektů.  ACC Silicones jsou tradičním dodavatelem hojně používaným pro efekty ve známých filmech a představeních.

Silikonové formovací materiály

Tyto formovací RTV silikony vytvrzují ze 2-složkového systému, jsou výborně pružné a výborně přenášejí nejjemnější detaily. Originál objektu pro použití na scéně fimu či na pódiu je pak možné odlít z pryskyřice či sádry.

ACC Silicones formovací silikony se standardně vyrábějí v rozsahu tvrdostí 6 a 70 Shore A. Řada ACC MM900 jsou vysokopevnostní pryže s vynikajícím využitím pro velmi složité formy s protitvary, levnější nízkopenovností řada ACC MM800 pak slouží pro jednodušší formy a je velmi dobrou cenovou a kvalitativně lepší alternativou k domácím lukoprenům.

Pro další informace navštivte stránky formovacích silikonů

Speciální efekty

Za použití formovacích materiálů a modelovacích technik silikonové elastomery lze vytvářet úžasné speciální efekty. Zvláštní pozornosti se těší také průsvitné materiály MM282, které za přidání pigmentů mohou vypadat jako živé. Toho se také využíví i při speciální výrobě protéz a náhrad lidských částí těla pro paramedicínské aplikace.

 

ACC Silicones Ltd, Amber House, Showground Rd, Bridgwater, TA6 6AJ
Tel: +44 (0) 1278 411400 Fax: +44 (0) 1278 411444